У Києві відкрили відділення екстреної медичної допомоги

«Усі столичні медичні заклади повинні відповідати сучасним вимогам. І ми робимо все, щоб кияни мали належний сервіс та лікування, а медперсонал — сучасні умови роботи», — про це заявив мер Києва Віталій Кличко 7 листопада 2017 року під час інспекції Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2 (просп. Алішера Навої, 3), в якій реконструйовано приймальне відділення і травмпункт.

Відділення екстреної медичної допомоги на базі Київської міської дитячої клінічної лікарні № 2 розпочало роботу із 3 жовтня 2017 р. За цей час надано медичну допомогу майже 2 тис. дітей. У травмпункті — понад 1800 пацієнтам. У 2016 р. в лікарні № 2 провели капітальний ремонт інфекційно-боксованого відділення № 1 та операційного блоку ЛОР-відділення.

Міський голова наголосив, що Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2 — дуже важливий для столиці заклад, оскільки це єдина дитяча лікарня на Лівому березі.

«Сьогодні ми інспектуємо приймальне відділення та відремонтований оновлений травмпункт. Ми також пройшли у ті відділення, де ремонт ще не робили. І побачили разючу різницю. Тому наше завдання — щоб умови для роботи медичного персоналу та прийому пацієнтів були найвищого рівня і відповідали сучасним вимогам», — сказав В. Кличко.

Він додав, що на проведення ремонтних робіт та придбання сучасного обладнання минулого та нинішнього року виділено 42,5 млн грн. У приймальному відділенні провели капітальний ремонт. Тепер це — відділення екстреної медичної допомоги й одночасно травматологічний пункт. За словами міського голови, тут виконали всі необхідні інженерні роботи: замінили мережу водопостачання, опалення, каналізацію, вентиляцію, освітлення та електропостачання, відремонтували покрівлю та провели благоустрій території.

«Ми продовжимо ремонт. І наступного року презентуватимемо відремонтовані інші відділення цього медичного закладу. Вся лікарня в комплексі повинна відповідати сучасним вимогам», — сказав В. Кличко.

Також він додав, що придбано сучасну медичну апаратуру для відділення екстреної допомоги та оновленого травматологічного пункту. Це дає можливість у короткі терміни провести огляд пацієнта безпосередньо у приймальному відділенні, провести ультразвукове та ендоскопічне обстеження, надати кваліфіковану екстрену медичну допомогу хворим у тяжкому стані. Для цього обладнана протишокова, палати добового перебування з постійним моніторингом за станом пацієнта до стабілізації стану здоров’я. На закупівлю обладнання витрачено 24,7 млн грн.

«Ми збільшили фінансування столичної медицини вдвічі порівняно з минулим роком. Поступово змінюємо ситуацію і показуємо, якою медицина повинна бути. Сюди ж тепер приємно зайти. Тут немає запаху ліків, приміщення світлі та затишні. Таке враження, що ти не в лікарні, а в дитячому садочку. І наше завдання, щоб усі медичні заклади столиці були такими ж сучасними і відповідали європейському рівню», — додав В. Кличко.

Мер Києва також розповів, що наступного року розпочнеться будівництво лікарні на Троєщині, оскільки там бракує медичних закладів, а також відбуватиметься реконструкція вже діючих мед­закладів у різних районах столиці.

За матеріалами: «Українського медичного часопису»
Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram