Роз’яснення щодо звернення в.о. міністра охорони здоров’я до НАБУ

Близько року тривають слідчі дії щодо пропозиції хабара виконуючій обов’язки міністра охорони здоров’я України доктору Уляні Супрун.

Рік тому помічник одного з народних депутатів запропонував виконуючій обов’язки міністра хабар у вигляді квартири за використання службового становища для допомоги в отриманні медичним закладом певного дороговартісного обладнання.

Наступного дня доктор Уляна Супрун звернулася до детективів НАБУ з заявою про ознаки злочину. Після цього в.о. міністра та її позаштатний радник впродовж року брали участь у слідчих діях для документації деталей.

У наступних зустрічах з помічником народного депутата брав участь мер міста, який підтвердив пропозицію хабара квартирою. Квартиру пропонувалось оформити на радника доктора Уляни Супрун, який зіграв роль довіреної особи.

Потреба міста у медичному обладнанні не може бути причиною пропозицій хабарів. Це дискредитує роботу Уряду, не дає відновити довіру суспільства до державної служби та чиновників.

У країні працює багато міжнародних фондів, програм донорської підтримки, в бюджетах міст та громад накопичені суттєві бюджетні резерви. Міністерство охорони здоров’я підтримує усі запити від міст та медичних закладів щодо отримання необхідного обладнання. Це є частиною наших обов’язків, для їх виконання пропонувати службовим особам хабарі непотрібно.

За історію незалежної України не було доведених до рішення суду справ, відкритих за статтею 369 Кримінального Кодексу України “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі” за участі очільників міністерств.

Команда МОЗ України підтримує детективів НАБУ та прокурорів САП, які попри будь-які настрої у суспільстві дуже багато працюють для того, щоби боротися з корупцією у вищих ешелонах влади.

Ми будемо уважно спостерігати за ходом провадження.

За матеріалами Офіційної веб-сторінки МОЗ України.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram