У Києві відбулась міжнародна конференція офтальмологів

У конференції взяли участь понад 700 офтальмологів з усіх регіонів України. Своє бачення розвитку світової офтальмології презентували 12 спікерів, що представляли 8 країн Європи та Америки.

Офальмологи обговорилили актуальні питання організації офтальмологічної допомоги, епідеміології офтальмологічних захворювань, сучасні методи лікування катаракти, глаукоми, діабетичного ураження очей, захворювань сітківки, застосування новітніх методів та інноваційних технологій в офтальмології.

Учасники конференції з європейських країн розповіли, зокрема, про дослідження в галузі генної терапії в офтальмології, 3-Д хірургію, трансплантацію сітківки. Своїми досягненнями поділились провідні українські офтальмологи.

Експерт МОЗ України за напрямом “Офтальмологія” Оксана Вітовська наголосила на важливості створення єдиного офтальмологічного простору, вироблення спільних кроків для підвищення якості надання медичних послуг людям з хворобами очей.

Особливо важливими були робоча зустріч та тренінг завідувачів кафедрами офтальмології ВНМЗ з представниками Міжнародної ради з офтальмології, яка опікується медичною освітою офтальмологів на всіх рівнях. Учасники дискусій обговорювали відмінності системи підготовки офтальмологів на післядипломному етапі та наближення програми післядипломної підготовки офтальмологів в Україні до світових стандартів задля їх конкурентоспроможності у світовій медицині.

Під час свого виступу на конференції начальник відділу високоспеціалізованої медичної допомоги Депаратаменту медичної допомоги МОЗ України Наталя Острополець зазначила, що таке масштабне міжнародне представництво свідчить про зростання довіри до української медицини та якісні зміни в українській офтальмології.

В умовах сучасного реформування системи охорони здоров’я, конференція, перш за все, стала дієвим професійним майданчиком для обміну досвідом, обговорення найгостріших питань в світовій та українській офтальмології та суміжних медичних напрямках, зміцнення співробітництва, об’єднання всіх, хто працює в офтальмології і суміжними з нею сегментами та створення єдиного офтальмологічного простору.

За матеріалами Офіційної веб-сторінки МОЗ України.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram