Англійська для медиків: корисні посилання на ресурси

Англійська мова для медиків поступово стає обов’язковою. МОЗ України пропонує підбірку з корисними ресурсами, що допоможуть вивчити медичну англійську, яку підготувала платформа INgenius.

Englishmed

Сайт для вивчення базової медичної англійської для працівників сфери охорони здоров’я, а також спеціалізованої англійської для лікарів, медсестер та фармацевтів. Це безкоштовний ресурс з вправами на читання, письмо та аудіювання. На сайті представлені й інші корисні інтерактивні функції, з якими ви можете відточувати навики на кожному занятті: це й анімовані діалоги, і граматичні завдання, спрямовані на вивчення професійної мови.

FluentU

Цей сайт допоможе Вам оволодіти «живою» англійською — крім загальних відео, тут зібрані відео діалогів з госпіталів, медичні новини тощо від носіїв мови, що адаптовані для вивчення мови. Всі відео поділені за темами та рівнями вивчення, кожне з них має інтерактивні підписи — ви можете обрати будь-яке слово, щоб миттєво дізнатися його значення, вимову, а також інші відео, в яких зустрічається це слово. Після закінчення відео є вправи та «картки», які допоможуть запам’ятати слова природним шляхом, а не просто зазубрювати їх. Також тут є багато й інших відео: трейлери до фільмів, музичні кліпи, мотивуючі лекції та багато іншого.

English Health Train

Один із найповніших безкоштовних курсів в інтернеті, створений для медків, які працюють в англомовних країнах. План курсу передбачає від 240 до 320 год практичних завдань. Він поділений на 5 модулів, у тому числі «Медична кар’єра», «Як спілкуватися з пацієнтами та їх сім’ями» та «Бесіда з колегами». Кожен з них містить аудіювання, вправи на читання та письмо, а також «курсову роботу», що вимагає використання усіх навиків.

Health Check by the BBC

Щотижневий подкаст про медицину для рівнів upper-intermediate та advanced. Епізоди подкастів охоплюють різні теми, включаючи як суто професійні тексти, так і науково-популярні. Проте епізоди доступні лише 30 днів, після чого ВВС видаляє їх, тому не зволікайте, слухайте одразу.

Reading and Listening for Medical Workers

Подкасти, орієнтовані на медиків, які прагнуть вивчити базову медичну термінологію. Кожен має свій «сценарій», за яким ви можете ознайомитися зі змістом подкасту. Ідеально підходить для початківців.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram