Перша пресконференція Міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької: пріоритети роботи та нові акценти

4 вересня 2019 року на пресконференції Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька окреслила ключові пріоритети подальшої роботи.

На початку заходу міністерка розказала про поточний стан справ і продовження вже розпочатих важливих змін. Першим викликом для нової команди пані міністр назвала захист населення від інфекційних хвороб:

“Перше, що ми будемо робити - це розробляти порядок реагування на інфекційні спалахи”, - наголосила Зоряна Скалецька.

Також, пані міністр окреслила важливу задачу, що стоїть перед міністерством, - вакцинацію дорослого населення, рівень якої досить низький, хоча наразі в Україні наявні всі вакцини за Календарем щеплень для дітей. Щодо дорослого населення є робочі питання.

Серед ключових сфер уваги у найближчий час Зоряна Скалецька зазначила:

 • збереження життя та здоров’я людини як найвищої цінності держави. Особливу увагу планується приділити екстреній медичній допомозі, трансплантації та доступній, якісній та високотехнологічній медицині для кожного,
 • доступ до первинної ланки, який має мати все населення України. Зараз вже 28 мільйонів українців підписали декларацію зі своїм сімейним лікарем, покриття має збільшитись,
 • ефективне регулювання фармринку та використання всіх можливостей для забезпечення доступності якісних ліків для українців,
 • зростання народжуваності та забезпечення медичної допомоги для дітей
 • підтримка інклюзії,
 • розвиток широкого діалогу з професійною медичною спільнотою.

“Ми будемо працювати над зростанням тривалості життя та зростанням народжуваності. Якщо ми налагодимо роботу в Міністерстві, я сама готова долучитися до зростання кількості населення”, - заявила міністерка охорони здоров’я.

Після заяви Зоряни Скалецької пресконференція продовжилась у форматі запитань-відповідей і тривала близько 1 години.

Щодо подальшої роботи з пресою очільниця МОЗ України пообіцяла безпрецедентну відкритість відомства до медіа та громадськості та злагоджену комунікацію з населенням представництв усіх гілок, залучених у подальшій трансформації системи охорони здоров’я.

Відповідати за комунікацію буде радник міністра — Дмитро Раімов.

Перейти в каталог новин

Партнери

 • Zdorovi.ua
  Zdorovi.ua
  Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram