Дієтолог назвав кращі продукти для вечері

Якщо вживати на вечерю певні продукти, можна не боятися набрати зайву вагу, – в цьому переконаний фахівець в області дієтології Альфред Богданов. Він назвав кращу їжу у вечірньому меню.

Доцент кафедри дієтології та нутриціології РНІМУ ім. Н. і.Пирогова Альфред Богданов вважає найкращим вибором для вечері овочеві та білкові страви. З овочами (тушкованими, свіжими або приготованими на пару), за словами експерта, в пізній час доби можна поєднувати наступні продукти – рибу і морепродукти, курку, м’ясо, яйця, сир, кисломолочний сир, натуральний йогурт.

Богданов зазначив, що звичка вечеряти відповідно до цього принципу “дозволить уникнути проблем, пов’язаних з надмірною вагою”.

У другій половині дня, тим більше за вечерею, дієтолог рекомендує контролювати споживання вуглеводів. Щоб уникнути набору маси тіла, краще виключити з харчування ввечері такі продукти як макарони, рис, крупи, хліб, хлібобулочні вироби, а також картоплю, яка супроводжується яким-небудь соусом або смажена. Богданов пояснив, що якщо вживати дані продукти на вечерю разом з іншими (наприклад, використовувати ті ж макарони або рис як гарнір), це напевно посприяє збільшенню жирових відкладень, що формують в тілі з невитрачених надлишкових вуглеводів.

З цієї ж причини в другій половині дня не варто вживати фрукти, додав експерт.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram