Експерти спростували п’ять найбільш популярних міфів про домашнє відбілювання зубів

Фахівці розповіли про п’ять головних міфів, пов’язаних з відбілюванням зубів. Насправді, цю процедуру не можна назвати простою.

Деякі люди вважають, що відбілювання зубів у стоматолога і відбілювання вдома нічим не відрізняються. Однак стоматолог повністю контролює процес: він перевірить зуби на наявність карієсу, тріщин, особливостей емалі. Під час самої процедури використовуються спеціальні інструменти і матеріали. Вдома нічого цього немає.

Вважається, що вибілювати зуби можна без попередньої консультації з фахівцем. Однак стоматологи підкреслюють, що відбілювання повинно відбуватися на повністю очищену емаль, а не на зубний наліт або камені.

Ще одна помилка полягає в тому, що набори для безпечного відбілювання зубів не викликають побічних ефектів. Найчастіше продаються смужки і капи з відбілюючим гелем. Смужки цілком нешкідливі, але і вони мають недолік — часте застосування може негативно позначитися на стані емалі, вона стане дуже чутливою. Те ж саме стосується відбілюючих паст.

У багатьох є переконання, що домашні засоби зроблять зуби світлішими на 10-12 тонів. При цьому реальний рівень освітлення може бути набагато скромніше, і залежить він від кольору емалі. Фахівці закликають не вірити рекламі.

Нарешті, багато хто думає, що ефект від відбілювання збережеться назавжди. Однак якщо ефект від домашнього відбілювання і буде, то він може дуже швидко пройти, якщо не стежити за гігієною зубів. Те ж саме стосується професійного відбілювання.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram