Лікарка назвала необхідну кількість води для захисту від інфаркту

Лікарка стверджує, що пиття недостатньої кількості води підвищує ризик тромбозів, а разом з ними – інфарктів та інших серцево-судинних порушень.

Експерт клініки управління здоров’ям Інституту персоналізованої медицини Сеченівського університету, лікар-дієтолог Наталія Пугачова назвала в інтерв’ю виданню “Комсомольська правда” необхідну кількість води для захисту від інфаркту. Спеціалістка вважає, що якщо на цей рахунок немає спеціальних приписів лікарів, то розумно вживати до двох літрів рідини в день.

“Якщо при якихось захворюваннях призначені сечогінні, або людина п’є мало, побоюючись виникнення набряків,-то збільшується в’язкість крові, ризик тромбозів, які призводять до інфарктів та інсультів», – попередила медикиня.

Крім того, додала Пугачова, пити достатньо води важливо для підтримки здорового функціонування нирок. Експертка помітила, що менше нирки виділяють рідини, тим більше концентрованою стає сеча, що сприяє процесам утворення в нирках каменів.

Лікарка рекомендує пити воду рівномірно протягом дня невеликими порціями. Так що волога краще засвоюється, сприятливо впливає на роботу нирок по виведенню зайвої рідини, тим самим запобігаючи виникненню набряків.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram