За ініціативою МОЗ врегулювано освітній процес у закладах охорони здоров’я

Кабінет Міністрів України за ініціативою МОЗ затвердив «Положення про організацію освітнього процесу у закладах охорони здоров’я за участі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти у сфері охорони здоров’я». Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Цей документ є вкрай важливим для врегулювання питання організації освітнього процесу на клінічних кафедрах закладів вищої освіти. Завдяки ініційованій МОЗ постанові, яку вчора було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів, науково-педагогічні працівники матимуть можливість передати сучасні медичні знання здобувачам вищої освіти», — зазначив очільник МОЗ.

Зокрема, документ визначає основні засади надання медичної допомоги науково-педагогічними працівниками закладів вищої (післядипломної) освіти та створює правові основи для практичної підготовки здобувачів вищої освіти на клінічних кафедрах, дозволяє проведення практичних занять для студентів, навчання лікарів за програмами інтернатури, аспірантури, докторантури тощо.

Нагадаємо, вчора Кабінет Міністрів України схвалив запропоновану МОЗ Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я, метою якої є формування умов і засад розвитку eHealth в Україні. Як зауважив Максим Степанов, в напрацюванні цього важливого документа брала участь робоча група у складі понад 40 представників органів влади, бізнес-спільноти, міжнародних та громадських організацій та експертів.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram