Медики розповіли, що станеться з сечовим міхуром, якщо довго терпіти

Медики розповіли, що станеться з сечовим міхуром, якщо довго відмовляти собі в поході в туалет. Існує думка, що орган просто лопне.

Про декілька таких випадків повідомляється на сторінках British Medical Journal. Наводяться випадки трьох дівчат, яким потрібна була госпіталізація з розривом сечового міхура. Притому до такого результату призводило розпивання незадовго до того, що сталося алкоголю. Пов’язано це може бути з тим, що спиртне збільшує обсяги виробленої в організмі сечі, попутно притупляючи бажання справити нужду. Якщо додати сюди активні танці або незначну травму, ймовірність розриву органу дійсно є, визнають медики.

У випадку з дорослою людиною сечовий міхур витримує до 550 мл урини. При розриві органу сеча може потрапити в черевну порожнину, що супроводжується болями внизу живота. Експерти вважають малоймовірним пошкодження сечового міхура, якщо довго терпіти при позивах відвідати туалет. Однак рідкісні походи в вбиральню загрожують розвитком зачіпають сечовивідну систему захворювань. Якщо часто терпіти, існує ймовірність появи нетримання. Зберігається і ризик того, що заповнений сечовий міхур спорожниться без бажання людини.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram