Помічник голови ВООЗ дав новий прогноз по другій хвилі COVID-19

Помічник глави ВООЗ зі стратегічних ініціатив Раньєрі Гуерра запевнив, що друга хвиля коронавірусу може не наступити. На даний момент медична влада має всі необхідні інструменти, щоб її уникнути.

Говорячи про Італію, Раньєрі Гуерра зазначив, що там знову зросла кількість нових випадків зараження коронавірусом, Але сталося це через поліпшення його діагностики. За словами медика, подібна ситуація була передбачена, тому до неї підготувалися. Що ж стосується пацієнтів з важким перебігом COVID-19, їх кількість навчилися запобігати лише «після хворобливого досвіду» — пояснив він в інтерв’ю газеті Corriere della Sera.

У вересні очікується ще один період зростання числа тих, що заразилися, оскільки почнуть працювати навчальні заклади, а запобігати фізичним контактам між школярами і студентами просто неможливо. При цьому питання про передачу коронавірусу від дітей іншим як слід не був вивчений. Так, існує теорія, що підлітки 10-11 років рідше заражають своє оточення, але вже після 12 років ця здатність підвищується.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram