Розкрито справжні причини появи плоскостопості

Плоскостопість – поширена проблема багатьох людей, кажуть медики. Вони розповіли про те, чому воно виникає насправді, пояснивши, чи є ця особливість результатом поганої фізичної підготовки.

Щодня у всьому світі люди народжуються з плоскостопістю, пише How Stuff Works. Однак в окремих випадках проблема може бути і набутою. При цьому багато хто з пацієнтів активні – вони бігають, грають у футбол і виконують важку роботу. У деяких же ноги болять протягом усього життя.

Фахівці звертають увагу, що не тільки плоскостопість здатна привести до інших проблем з ногами. Найчастіше, кажуть вони, справжня причина появи плоскостопості криється в іншому – хвороби ніг, котрі «зачаїлися» призводять до появи плоскостопості. Наприклад, плоскостопість досить часто буває викликано надмірною ригідністю (тонусом) литкових м’язів або слабкістю стегон.

Ступням, які стали плоскими через структурні проблеми, можна допомогти за допомогою ортопедичних устілок, кажуть лікарі. Крім того, вони радять звернутися до фахівців, щоб перевірити загальний стан ніг і, можливо, виявити ті «приховані» проблеми, які призвели до плоскостопості.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram