Відбулося IV засідання підкомісії з питань співпраці у сфері медицини між урядами України та КНР

27 жовтня 2020 року відбулося четверте засідання підкомісії з питань співпраці у сфері медицини між урядами України та Китайської Народної Республіки.

Співголова української частини підкомісії — заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Іващенко, китайської — заступник міністра Національної комісії з охорони здоров’я Китайської Народної Республіки.

Сторони відзначили, що початок стратегічного партнерства в 2011 році відкрив нову епоху в українсько-китайській співпраці, в рамках якої була створена підкомісія між міністерствами обох країн.

До порядку денного увійшли питання подальшого співробітництва в епідеміології, зокрема боротьби з COVID-19 і розробки вакцини, кардіології, кардіохірургії, трансплантології, традиційної китайської медицини, реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством охорони здоров’я України та Національною комісією з охорони здоров’я Китайської Народної Республіки та підбиття підсумків за результатами попередньої співпраці.

Сторони обговорили розробку вакцини проти COVID-19, яка проходить ІІІ фазу клінічних випробувань, домовившись про обмін інформацією з питань фармаконагляду, реєстрації (перереєстрації), експертизи, стандартизації, контролю якості та регулювання обігу лікарських засобів, їх доклінічних досліджень і клінічних випробувань, подальшого розвитку співпраці в наукових дослідженнях.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram