ЮНІСЕФ поставить у лікарні Сходу України додаткову партію кисневих концентраторів

Медичні заклади п’яти східних областей України отримають цього тижня 100 кисневих концентраторів, закуплених Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у рамках підтримки уряду України у боротьбі з пандемією COVID-19. Така допомога стала можливою за фінансування уряду Німеччини у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

"Зараз весь світ знаходиться у запеклій боротьбі зі спільним ворогом — COVID-19, адже лише спільно ми здатні його швидше подолати. Забезпечення лікарень засобами захисту та обладнанням, підтримка медичних працівників, а також вакцинація, на сьогодні — це пріоритетні завдання як для України, так і для всього світу. Я дякую всім нашим міжнародним партнерам за підтримку та допомогу. Лише об‘єднавшись, ми сильніші за ворога", — зазначив Міністр охорони здоров‘я України Максим Степанов.

Кисневі концентратори будуть поставлені в опорні лікарні Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей. Передбачається, що половину партії обладнання отримають медичні заклади поблизу лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

"Киснева підтримка критично важлива для хворих, у яких внаслідок COVID-19 розвивається киснева недостатність. Це те, що допомагає людині пережити COVID. Ми вдячні партнерам, які дозволяють нам підтримувати Україну найнеобхіднішим у цей непростий час, і піклуємось про те, щоб допомога надійшла до тих, хто потребує її найбільше", — підкреслила в.о голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лора Білл.

Зазначимо, що це вже третя партія кисневих концентраторів, яку ЮНІСЕФ передав для України за підтримки міжнародних донорів та приватного сектора. Загалом з початку пандемії в рамках таких партнерств Дитячий фонд ООН закупив 463 концентратори. Очікується поставка наступної партії кисневого обладнання за кілька тижнів.

Нагадаємо, МОЗ продовжує нарощувати потужності медичної системи, зокрема збільшувати кількість ліжко-місць для надання допомоги хворим на COVID-19. Якщо на початок квітня поточного року в країні нараховувалось приблизно 12 тис. ліжок під лікування хворих на COVID-19, в тому числі забезпечені киснем майже 3500 ліжко-місць, то станом на 18 грудня в закладах охорони здоров’я відведено 63 680 ліжок, із них 37 308 — забезпечено киснем (58,6%).

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram