5 кращих продуктів для розвитку пам’яті

З віком стає важче запам’ятовувати все, що нам хотілося б пам’ятати. Життя поступово заповнюється стікерами зі списками справ і планами. При цьому мало хто знає про продукти, додавши в раціон які, можна значно поліпшити свою пам’ять.

Жирна риба

Близько 60% мозку людини складається з жиру, а близько 30% жиру в мозку складається з жирних кислот омега-3, які у великій кількості містяться в лососі, форелі, оселедця і сардинах, пише портал Ladders. Відразу кілька досліджень підтвердили, що вживання цих продуктів знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Волоський горіх

Цей натуральний продукт, також містить велику кількість омега – 3 жирних кислот, відомий тим, що позитивно впливає на здоров’я серця. Крім того, вчені підтверджують здатність волоських горіхів покращувати роботу мозку. Вони можуть бути відмінною заміною або добавкою до регулярних полуденних перекусів. Горіхи можна додавати в салати, пластівці та інші страви, значно збільшивши кількість поживних речовин в них.

Кава

Цей напій, улюблений багатьма за тонізуючий ефект, володіє також корисними властивостями і для роботи мозку. Вміщені в каві антиоксиданти і кофеїн сприяють підвищенню концентрації, уваги і покращують настрій.

Яйця

У яйцях містяться поживні речовини для підтримки активності мозку, такі як холін, вітаміни B12 і B6, а також фолієва кислота. Кілька досліджень підтверджують, що холін включає сполуки, які покращують пам’ять і настрій. Багато дієти пропонують їсти тільки яєчний білок, але важливо пам’ятати, що велика кількість холіну міститься і в жовтку. Вчені також з’ясували, що дефіцит фолієвої кислоти, вітаміну B12 і B6 можуть провокувати депресію і бути причиною розвитку деменції і хвороби Альцгеймера. Всі ці речовини містяться в яйцях.

Чорниця

Ягоди насиченого кольору, такі як чорниця, містять антиоксиданти, що поліпшують роботу і уповільнюють старіння мозку. Ряд досліджень підтверджує, що антиоксиданти в чорниці активізують роботу мозку і сприяють поліпшенню пам’яті.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram