5 порад для здорової спини від німецького товариства ортопедії

Велика частина людей відчуває біль в спині то сильніше, то слабкіше. Краща профілактика? Бути активним.

У цьому немає сумнівів: болі в спині – поширене захворювання. Однак слід додати, що часто це страждання, заподіяне самому собі. Тому що недолік вправ – це можливий спусковий гачок. Замість цього ті, хто регулярно веде активний спосіб життя, зміцнюють м’язи спини і розслабляють хребет, пояснює Німецьке товариство ортопедії та травматологічної хірургії (DGOU).

Міжхребцеві диски і суглоби також виграють від чергування стресу і полегшення – можна з упевненістю сказати: без руху немає спини.

П’ять порад для повсякденного життя

Добова доза активності: те, як ви рухаєтеся, має другорядне значення. Для спини корисні будь-які види активності, від ходьби до лазіння. Але це повинно бути не менше 30 хвилин на день. Порада експертів: оскільки для деяких навіть півгодини може відлякати, вам слід розділити заняття на три частини і свідомо рухатися три рази на день протягом приблизно десяти хвилин.


Слідкуйте за вагою: недолік фізичних вправ і кілька перекусів, ніж зазвичай, можуть привести до небажаних кілограмів. Це може викликати навантаження на спину, тому що м’язи піддаються більшій напрузі через збільшення ваги тіла.
Різноманітність в роботі: люди, які працюють за столом, часто недостатньо рухаються. Два прості заходи: знову і знову міняйте положення сидячи і регулярно вставайте, щоб розтягнутися.

Встановлений ранковий розпорядок: якщо ви робите щось для свого здоров’я, як тільки ви встаєте, це дає вам мотивацію на весь день-і ваша спина теж щаслива. Не потрібно перестаратися: десяти хвилин гімнастики і вправ на розтяжку досить.

Контролюйте стрес: недолік м’язів – далеко не єдиний спусковий гачок для защемлення спини. За словами Хольчміта, психіка також може сприяти виникненню болю. По можливості Вам безумовно слід уникати постійного стресу і регулярно відключатися. Якщо йога або аутогенне тренування не для вас, можна, наприклад, прогулятися в лісі

.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram