МОЗ працює над створенням в медичних вишах університетських клінік

Студенти, які навчаються у медичних вищих навчальних закладах, зможуть ефективніше опановувати практичні навички та підвищувати свою компетенцію. Такі можливості відкриваються завдяки створенню у вишах університетських клінік. З такою позицією виступає Міністерство охорони здоров’я України.

Як повідомила під час брифінгу заступниця Міністра охорони здоров’я Ірина Микичак, створення таких клінік – важливий напрямок реформування української медичної освіти.

Так, з 11 лютого Міністерство передало в розпорядження Національного медичного університету ім. Богомольця Республіканську клінічну лікарню МОЗ України.

«Таким чином, університет імені Богомольця – провідний вищий навчальний заклад України – отримає потужну клінічну базу, де студенти зможуть підвищувати свою компетенцію, краще опановувати практичні навички. Також МОЗ реорганізує Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика в Національний університет охорони здоров’я імені П. Л. Шупика. Таким чином університет розширить свої повноваження і можливості навчання як на додипломному, так і на післядипломному рівні», – розповіла Ірина Микичак.

Також у рамках реформування відбудеться об’єднання Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського національного медичного університету в один вищий навчальний заклад.

«Нині МОЗ відпрацьовує відповідну дорожню карту, щоб процес об’єднання цих двох закладів відбувся з максимальним урахуванням традицій та можливостей ВНМЗ, в інтересах студентів, лікарів, науково-педагогічних працівників. Аби в результаті ми отримали висококонкурентний вищий навчальний заклад, де студенти й лікарі зможуть отримувати універсальну медичну освіту та професійний розвиток», – зазначила заступниця Міністра.

Нагадаємо, наразі триває громадське обговорення наказу МОЗ “Про затвердження Положення про інтернатуру”. Воно продовжується у форматі активних консультацій зі студентським середовищем та професійними медичними асоціаціями. МОЗ відкрите до публічного обговорення всіх новацій у медичній освіті та враховує усі конструктивні пропозиції, які направлені на розвиток української медицини.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram