Названо сім причин, через які поїдання чіпсів може вбити людину

Вчені виявили ряд згубних побічних ефектів від регулярного вживання великої кількості картопляних чіпсів. Серед них – ймовірність виникнення раку.

Першим побічним ефектом від вживання смачних, але шкідливих снеків є підвищений кров’яний тиск через високий рівень натрію в кожній порції. За даними клініки Клівленда і Гарвардської медичної школи, сіль, що міститься в цих закусках, значно дестабілізує рівень натрію в порівнянні з іншими продуктами харчування, повідомляє портал EatThis,NotThat!.

Через переїдання солоної закуски може розвинутися рак. За даними Американської онкологічної асоціації, хімічна речовина під назвою акриламід, наявна в чіпсах, має канцерогенні властивості і може викликати різні види раку. Цей канцероген також міститься в сигаретному димі.

Крім того, наслідком вживання акриламіду є серцево-судинні захворювання. А підвищена кількість холестерину може викликати закупорку артерій і ризик інсульту.

Нашкодити чіпси можуть навіть репродуктивній системі – за даними Національного університету Сінгапуру, трансжири в закусці підвищують ризик безпліддя у жінок.

Найочевидніший результат від вживання шкідливих снеків – різке збільшення ваги. Вміст солі в чіпсах робить їх дуже привабливими для наших смакових рецепторів, змушуючи їсти ще більше насичених жирами чіпсів.

Побічні ефекти картопляних чіпсів впливають не тільки на фізичне здоров’я. Згідно з дослідженням 2016 року, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США, ризику піддається і психічне здоров’я – все через велику кількість тих самих трансжирів.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram