Восени доступ до вакцин від COVID-19 отримає 21 мільйон українців

ДЕРЖАВА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ВАКЦИН ВІД COVID-19 ДЛЯ 21 МІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ ВЖЕ ВОСЕНИ 2021 РОКУ. ПРО ЦЕ ПІД ЧАС ВИСТУПУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ ПОВІДОМИВ МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МАКСИМ СТЕПАНОВ.

“Міністерство охорони здоров’я України розраховує до кінця осені провести чотири етапи вакцинації від COVID-19. Під час цих етапів доступ до безпечних вакцин отримають майже 21 мільйон українців - це люди, які перебувають у зоні ризику інфікування. Загальна мета вакцинації – охопити щонайменше 50% громадян. Такий відсоток необхідний для вироблення колективного імунітету. У рамках підготовки до національної вакцинації ми ретельно готуємо як логістичну систему, так і медичних працівників, які будуть проводити вакцинацію”, - повідомив очільник МОЗ.

Міністр також повідомив, що одне з важливих завдань, яке стоїть перед Урядом та Парламентом - популяризація вакцинації. Наразі, за даними соціологічних досліджень лише 43-45% українців готові до безкоштовної вакцинації.

Для логістики вакцин Міністерство охорони здоров’я провело розрахунок оновлення холодового ланцюга, сформувала потребу в холодильниках, термобоксах та інструментах контролю температур. Адже безпека вакцинації, умов зберігання та дистрибуції - є пріоритетом.

Нагадаємо, наприкінці січня Максим Степанов повідомив, що Україна увійшла в перелік країн, яким Глобальна ініціатива Gavi COVAX надасть вакцини від COVID-19 у першій хвилі розподілу. Для початку першої хвилі вакцинації вже підтверджено постачання 117 тис. доз вакцин компанії Pfizer. Постачання вакцин в Україну почнеться вже в середині лютого.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram