Детоксикація організму: які напої очищають печінку

Ці напої очистять організм від токсинів і стануть чудовою профілактикою хвороб печінки


Печінка приймає дуже велике навантаження при перероблюванні токсичних речовин у нашому організмі. Для нормального функціонування органу його необхідно регулярно очищати. Найкраще з цим завданням справляються корисні напої, які рекомендується пити перед сном.

Для детоксикації організму та профілактики хвороб печінки медики радять пити наступні напої. Для кращого ефекту їх рекомендується вживати на ніч.

Сульфатно-магнієва мінеральна вода

Магній необхідний нашому організму, щоб переробка токсичних речовин проходила найменш безпечно для печінки. Рекомендована доза для дорослих 100 мл.

Цикорій

У цикорії багато поліфенолів. Ця речовина має системну протизапальну дію. Поліфеноли пригнічують запалення і в кишківнику, в судинній стінці і печінці. Також цикорій містить інулін, який формує нормальну роботу кишківника, від якої залежить печінка.

Пити цей напій рекомендується по дві-три чашки на день. Не варто купувати подрібнений у пил цикорій – у ньому міститься більше борошна зі злаків, а не самого цикорію.

Ромашковий чай

У квітах ромашки містяться речовини, які мають протизапальний ефект і сприятливо впливають на роботу печінки. Крім того, він допоможе заспокоїтись і швидше заснути. Напій можна вживати з медом та лимоном.

Відвар із вівса

Корисний відвар допоможе очистити печінку та нормалізувати обмінні процеси. Він допоможе поновити роботу органу після перенесених захворювань.


Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram