США прийматимуть на лікування поранених українців

Українці, які постраждали через війну та отримали значні опіки тіла, отримують лікування в клініках Сполучених Штатів Америки. Завдяки тісній співпраці з МОЗ, США готові й надалі приймати на лікування українських громадян. Про це Віктор Ляшко повідомив за підсумками зустрічі з Лойс Пейс – секретарем США з питань глобальних справ у сфері охорони здоров'я Департаменту здоров’я та людських ресурсів США, яка відбулася в рамках 75-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я.

«Останніми роками за підтримки уряду США, в тому числі й експертної, нам вдалося напрацювати якісні зміни для системи охорони здоров'я. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що за три місяці війни підтримка України з боку Сполучених Штатів Америки зміцніла в рази. Майже щотижня ми отримуємо численні гуманітарні вантажі від американського уряду та громадських організацій», — розповів міністр охорони здоров'я України.

З початком війни США одними з перших надали гуманітарну підтримку сфери охорони здоров'я, надіславши до України вантажі з ліками, витратними матеріалами та обладнанням, які наразі використовуються у фронтових та прифронтових лікарнях.

За словами Віктора Ляшка, проєкти, які діяли в Україні за підтримки уряду США, будуть продовжені. Також обговорюється активне впровадження нових проєктів у сфері охорони здоров'я на запит нашої країни.

Нагадаємо, що напередодні міністр охорони здоров’я провів зустріч із представниками посольства США в Україні.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram