Як МОЗ використовує гуманітарну допомогу: на сайті з’явився дашборд про її розподіл

Міністерство охорони здоров’я створило дашборд з інформацією про розподіл гуманітарної допомоги, що з першого дня російської агресії прибуває на склади МОЗ. За 100 днів війни міністерство отримало 6,5 тисячі тонн медичної гумдопомоги вартістю у 7,9 млрд грн. Це сукупна підтримка українських та міжнародних організацій, а також урядів країн світу, що стоять на боці української незалежності та непорушності державних кордонів.

«Ми створили інтерактивний дашборд, щоб кожен у кого виникають запитання, міг зайти і самостійно побачити, як розподіляється гумдопомога. Скільки вантажів доставлено в регіони, яка це допомога: лікарські препарати, обладнання, швидкі. На дашборді є вся ця інформація, при чому вона завжди актуальна, оскільки дані оновлюються щогодини», — розповіла заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

На сторінці можна знайти інформацію про те, який гуманітарний вантаж вже доставлено до закладів охорони здоров’я в регіони, зокрема:

  • лікарські засоби;
  • засоби індивідуально захисту;
  • медичне обладнання;
  • автомобілі швидкої допомоги;
  • витратні матеріали.

Раніше МОЗ створило пріоритетний перелік ліків, медичних виробів, витратних матеріалів, яких першочергово потребують заклади охорони здоров'я. Саме ця інформація береться за основу під час розподілу гуманітарних вантажів. При цьому заклади охорони здоров’я, які розташовані в прифронтових зонах, завжди знаходяться в пріоритетній черзі на розподіл.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram