Як правильно згенерувати COVID-сертифікат

Як правильно згенерувати covid-сертифікат — контакт-центр моз відповідає на найчастіші питання українців

До переліку найчастіших запитів до контакт-центру МОЗ увійшло питання щодо генерації COVID-сертифіката про вакцинацію. Тож, нагадуємо, як правильно його згенерувати.

Для того, щоби згенерувати сертифікат у мобільному застосунку «Дія»:

  • в мобільному застосунку «Дія» перейти в розділ «Послуги» та обрати послугу «COVID-сертифікат»;
  • підтвердити передачу даних з електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ) у Дію.

Ви отримаєте сповіщення про появу сертифіката в застосунку, як тільки буде знайдено дані про ваші щеплення в центральній базі даних ЕСОЗ. COVID-сертифікат (-ти) будуть відображені в розділі «Документи».

Для генерації сертифіката на порталі https://diia.gov.ua:

  • увійдіть у кабінет громадянина;
  • оберіть опцію «COVID-сертифікат», ознайомтеся зі згодою про передачу даних з електронної системи охорони здоров’я в Дію й дозвольте таку передачу даних.

У разі успішного генерування на вашу електронну пошту надійде сповіщення, щойно сертифікат буде готовий. Завантажити та роздрукувати його можна з кабінету громадянина, розділ «Послуги» — «Отримані документи».

МОЗ разом із Мінцифрою та НСЗУ змінили терміни відображення COVID-сертифікатів у застосунку «Дії» до 545 днів із дати щеплення. Це дозволить використовувати цифровий документ, щоби підтвердити факт щеплення від COVID-19, зокрема громадянам, які у зв’язку з війною тимчасово виїхали за кордон.

Нагадаємо, на період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру МОЗ. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров’я, потрібно звернутися за номером 0–800–60–20–19.

До роботи на «гарячій лінії» залучено 48 медичних працівників різних спеціальностей, зокрема: психологи, терапевти, кардіологи, пульмонологи, гінекологи, хірурги та педіатри. Спеціаліст може обговорити питання з пацієнтом та надати рекомендації щодо лікування.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram