Ще 12 інкубаторів для новонароджених придбано завдяки донорам UNITED24

За ініціативи Міністерства охорони здоровʼя України Медичні закупівлі України придбали 12 інкубаторів інтенсивної терапії для новонароджених дітей. За умовами договору вони будуть поставлені до 29 лютого 2024 року.

Закупівля відбулася завдяки пожертвам донорів у межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського — фандрейзингової платформи «UNITED24».

Інкубатори призначені для забезпечення терморегуляції доношених та недоношених немовлят, які потребують спеціального мікрокліматичного середовища. Також у комплекті з інкубаторами поставляється лампа для лікування гіпербілірубінемії (жовтяниці).

«Через війну в Україні зросла кількість недоношених малюків: нині маємо тисячі беззахисних дітей, які зʼявилися на світ раніше строку та не можуть вижити без спеціальної допомоги. Щоб їх врятувати, потрібні спеціальні інкубатори інтенсивної терапії. Вони дозволяють створити умови для забезпечення і підтримки життєво важливих функцій, такі як самостійне дихання, терморегуляція, можливість їсти», — говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Крім того, інкубатор підтримує температуру, вологість, рівень кисню та інші параметри, необхідні для нормального розвитку новонароджених.

Вартість закуплених інкубаторів становить 5,2 млн грн.

Нагадаємо, придбано ще 14 «швидких» завдяки коштам, зібраним через UNITED24 на медичну допомогу.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram