Волонтерські медичні виїзди на деокуповані території з УЗД та офтальмологом


ГО Кейсерс шукає офтальмолога та лікаря УЗД для участі у виїзних прийомах пацієнтів на деокупованих територіях. https://www.helpukraine.casers.org/

Організація обладнала 8 телемедичних центрів у Херсонській, Донецькій та Харківській областях, які працюють у форматі віддалених відеоконсультацій. Та звісно, не всі запити можна покрити онлайн навіть з телемедичним обладнанням, тому плануємо окремі виїзди, щоб провести фізичні прийоми лікарів, яких потребують люди.

План наступних виїздів:

20.11–22.11 — Харківська і Донецька області, виїзди з Харкова

24.11–26.11 — Херсонська область, виїзди із Кривого Рогу

27.11–28.11 — Херсонська область, виїзди з Миколаєва

На цей виїзд долучається оператор, тож як приємний додаток буде зафіксовано відеоспогади вашої роботи.

04.12–05.12 — Харківська і Донецька області, виїзди з Харкова

07.12–09.12 — Херсонська область, виїзди із Кривого Рогу

10.12–11.12 —Херсонська область, виїзди з Миколаєва

Команда збирає запити від населення, і людям дуже необхідні УЗД та офтальмолог. Наразі у своїх регіонах їм дуже складно отримати ці послуги, адже лікарні розбиті, транспорту немає, лікарі евакуювалися тощо.

Організація завжди слідкує за безпековою ситуацією, та у разі її загострення відміняє або згортає виїзд. Доєднатись можна в будь-який зручний день / період. Для роботи УЗД спеціаліста надається портативний УЗД Апарат «Sono Site Titan M-Turbo». Обладнання для офтальмолога немає, тож запрошують лікаря, який готовий долучитись з власними медичними засобами.

ГО Кейсерс покриває всі транспортні витрати, надає житло і додаткові виплати на добу. Дата першого виїзду і відповідно всі інші можуть зміститись, в залежності від готовності лікарів доєднатись на виїзди.

Більше деталей можна дізнатися в Олега:

Тел: +38(093)552-7674

Email: o.gorbunov@casers.org

Проект створено ГО “Кейсерс” завдяки отриманому гранту від Програми “Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)” в Україні в межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і в співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram