ВООЗ відзначив роботу Національного центру грипу при ЦГЗ

Епіднагляд за грипом — один з найважливіших міжсекторних напрямів роботи Центру громадського здоров’я. Система спостереження, яку вибудували фахівці Національного центру грипу при Центрі громадського здоров’я — відзначила Всесвітня організація охорони здоров’я та подякувала за високу та безперебійну роботу впродовж 2020 – 2022 років. Фахівці ВООЗ оцінили роботу протягом минулих двох епідсезонів та підтвердили статус Національного центру грипу при ЦГЗ.

Інформаційний бюлетень, де можна отримати правдиву інформацію щодо захворюваності, доступна та оновлюється щотижня.

Окремо варто звернути увагу на роботу референс-лабораторії з діагностики ВІЛ/СНІДу, вірусних та особливо небезпечних патогенівЦГЗ. Навіть повномасштабна війна та перебої з електропостачанням — не збили режим референс-лабораторії. Щодня фахівці продовжують досліджувати отримані зразки та надсилати результати тестування до мережі регіональних лабораторій ВООЗ.

“Приємно, що колеги з ВООЗ бачать нашу роботу та відзначають наш вклад в запобіганні грипу та ГРВІ. Це надзвичайно важлива та велика робота в якій залучені фахівці з усіх регіонів, де не завжди є сприятливі умови. Тому дякую всім, хто працює на благо нашої країни”, — поділилась враженнями Ірина Демчишина, керівниця Національного центру грипу та завідувачка референс-лабораторії з діагностики ВІЛ/СНІДу, вірусних та особливо небезпечних патогенівЦГЗ.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram