Як Prozorro Market спрощує закупівлі для державних медичних установ

Державні медичні заклади, особливо в умовах воєнного стану, можуть стикнутися з такими проблемами, як складні процедури закупівель, обмежений час та складність пошуку надійних постачальників, але завдяки Prozorro Market є унікальна можливість зробити свої закупівлі зручнішими. А медичні прилади, обладнання та ліки — все це можна знайти на сайті одного з акредитованих майданчиків SmartTender.biz. Тому сьогодні розглянемо, як саме завдяки державному маркетплейсу підвищити результативність закупівель.

Що таке Prozorro Market

 • замовники — лише державні організації;
 • має вигляд е-каталогу, схожий на інтернет-магазин;
 • є категорії товарів, перелік яких поступово поповнюється;
 • залучені лише ті постачальники, які підтвердили свій досвід продажу конкретної продукції та пройшли акредитацію.

Для медичних установ доступні спеціальні категорії товарів, де можна знайти різноманітні фармацевтичні засоби, як то розчини глюкози чи системні антибіотики. Також в доступі різне медичне обладнання, такі як бактерицидні опромінювачі, стерилізатори та безліч інших необхідних товарів. Зверніть увагу: перелік не обмежується лише наведеними прикладами.

Переваги Прозорро Маркет для державних закладів охорони здоров'я

Прозорро Маркет сприяє удосконаленню процесів закупівель та надає численні переваги. Розглянемо їх детальніше:

 1. Зниження бюрократії: е-каталог спрощує та автоматизує процедури закупівель, що дозволяє заощадити час та ресурси, які раніше витрачалися на ведення паперової документації.
 2. Великий вибір постачальників: маркетплейс відкриває доступ до широкого кола постачальників, що дозволяє обирати найкращі пропозиції за якістю та ціною.
 3. Відкритість процесів: Прозорро Маркет гарантує повну відкритість у процесах закупівель, адже створений за вимогами законодавства.
 4. Оптимізація витрат: завдяки доступу до широкого ринку товарів і послуг, можна знайти оптимальні товари для своїх потреб, заощаджуючи бюджетні ресурси.
 5. Результативність: процес закупівель на Прозорро Маркет може бути надзвичайно швидким, наприклад, тривати всього три дні, що значно прискорює отримання необхідного обладнання та товарів.

 6. Якість товарів і послуг: в е-каталозі представлені лише перевірені постачальники, які мають відповідний досвід з продажу аналогічних товарів у визначених категоріях.

Щоб долучитись до Прозорро Маркет, потрібно вибрати один з акредитованих майданчиків, на якому ви будете оголошувати свої закупівлі. Ознайомитеся з їх офіційним переліком та оцініть можливості кожного з них. А якщо у вас виникли запитання, спеціалісти служби підтримки майданчика SmartTender готові вам допомогти.

Перейти в каталог новин

Партнери

 • Zdorovi.ua
  Zdorovi.ua
  Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram