“Здоров’я для всіх”

6 квітня 2023 року відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю до Всесвітнього дня здоров’я та 75-річчя ВООЗ на тему «Здоров’я для всіх». Захід організовано у співпраці Центром громадського здоров’я, НМУ імені О.О. Богомольця та Національною академією медичних наук України.

У конференції взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, провідні вчені з Польщі, Швеції, Великої Британії, Словаччини й України.

Цьогоріч ключовими науковими напрямками на яких акцентувались експерти стали: охорона здоров’я в умовах воєнного стану, зміцнення та реформування систем охорони здоров’я та охорона здоров’я в умовах надзвичайних ситуацій. Також значну увагу приділили питанню розбудови системи громадського здоров’я України у співпраці з міжнародними партнерами.

Основні цілі конференції - створення плідної дискусії, обґрунтування пропозицій та прийняття рішень, спрямованих на реалізацію принципів “здоров’я для всіх”, забезпечення доступності та якості послуг охорони здоров’я, протидія сучасним викликам та загрозам епідемічного, екологічного, соціально-економічного, воєнного характеру, зменшення ризиків для здоров’я, формування здорового способу життя та впровадження міжсекторальних дій щодо збереження і зміцнення здоров’я населення.

Науковими досягненнями і здобутками поділились представники вітчизняних наукових та освітніх установ і закладів практичної охорони здоров’я з різних регіонів України. В рамках конференції відбудуться пленарне і тематичні секційні засідання, присвячені науково-освітнім і практичним проблемам громадського здоров’я і менеджменту охорони здоров’я.

“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я“Здоров’я для всіх”: у києві відбулась науково-практична конференція до всесвітнього дня здоров’я
Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram