Університетські лікарні двох медичних закладів вищої освіти зможуть отримати фінансування в рамках програми медичних гарантій — рішення уряду

Урядом ухвалено рішення, що дозволяє університетським лікарням Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика отримувати фінансування за надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

«Створення потужних університетських лікарень є одним з ключових кроків до покращення якості як медичної освіти в Україні, так і медичної допомоги загалом. Це про створення сучасної якісної медицини в нашій країні. Прийняте урядом рішення дозволяє першим двом університетським лікарням працювати за програмою медичних гарантій, а отже сформувати стійку фінансову базу для забезпечення якісної меддопомоги та підготовки висококваліфікованих медичних фахівців. Кожен студент, інтерн та медик зможе вдосконалювати свої професійні навички на практиці, а пацієнти — отримувати ефективне лікування», — зазначає міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

Міністерство охорони здоров’я України продовжує працювати над удосконаленням освітнього процесу в закладах вищої медичної освіти та створенням нового навчально-дослідного лікувального простору — університетських лікарень.

Університетська лікарня має стати потужним, багатопрофільним закладом охорони здоров’я, який забезпечує інтеграцію медичної практики, освіти й науки під час підготовки майбутніх медичних фахівців, а також їх постійний доступ до практичної медицини для опанування максимального обсягу клінічних навичок та вмінь. Планується, що до роботи на базі університетської лікарні будуть залучатися найкращі спеціалісти з унікальним досвідом для надання медичної та реабілітаційної допомоги.

Нагадаємо, що на початку року уряд ухвалив рішення про передачу майна Львівської залізничної лікарні для створення Університетської лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram