• Глебов

  Глебов Антон Сергеевич

  уролог
  к.мед.н. | высшая категория | стаж - 15 лет

  Grace Medical Club, Киев, ул. Багговутовская, 14

  +380 44 499 7000 записаться

О себе

Доктор є членом Європейської, Української та Міжнародної асоціації урології. Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях, є володарем сертифікатів GCP (Good Clinical Practice). Як досвідчений уролог, Антон Сергійович Глєбов є автором і співавтором понад 30 друкованих наукових робіт.

Закінчив лікувальний факультет ВСУ Національного медичного університету ім. Богомольця. Навчався в клінічній аспірантурі в відділі запальних захворювань ДУ «Інститут урології АМН України». Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: «Вплив Trichomonaas vaginalis на частоту виникнення післяопераційних ускладнень простатектомії при доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Антон Сергійович Глєбов проводить діагностичні процедури нирок, сечового міхура, передміхурової залози, яєчок і придатків. Також лікар спеціалізується на урофлоуметріі, уретроскопии, цітоскопія, Уретероскопія, лапароскопічної та ендоскопічної хірургії.

Серед професійних навичок лікаря уролога Глібова А.С. - лікування запальних захворювань сечовивідних органів у чоловіків, лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, і захворювань чоловічих статевих органів. Доктор використовує малоінвазивні методи хірургічного лікування урологічних захворювань

Контакты

 • Адрес

  Киев, ул. Багговутовская, 14

 • Телефон и E-mail

  +380 44 499 7000
  reception@gracemedclub.com

Каталог врачей Каталог врачей урологов

Новости по разделам

События

Последние новости

Мы в соц. сетях