Генеральним директором Центру громадського здоров’я МОЗ України призначено Володимира Курпіту

Відповідний наказ підписано сьогодні, 2 лютого 2018 року. Володимир Курпіта керуватиме Центром громадського здоров’я, головними завданнями якого є збереження і укріплення здоров’я населення, проведення соціально-гігієнічного моніторингу захворювань, епідеміологічного нагляду та біологічної безпеки, здійснення групової та популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями та стратегічного управління з питань громадського здоров'я.

Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я, бере участь у розробці регуляторної політики і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Основними напрямками роботи, які розвиватиме новий генеральний директор Центру громадського здоров’я, стануть надання технічної експертизи, розвиток системи епіднагляду та стратегічних інформаційних систем, впровадження результатів досліджень в політики та практики, розвиток кадрового потенціалу системи громадського здоров’я, зміцнення лабораторних мереж, підвищення готовності та реагування на надзвичайні ситуації, проведення моніторингу та оцінки, підтримка партнерства з міжнародними організаціями тощо.

Володимир Курпіта - військовий лікар, має спеціалізацію з інфекційних хвороб та багаторічний досвід роботи у сфері охорони здоров’я, у тому числі - управлінський. Кандидат медичних наук. ​У 1996-2005 роках працював лікарем у Головному військовому клінічному госпіталі МО України. у 2005-2008 роках був медичним спеціалістом з ВІЛ/СНІД/ІПСШ Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні. У 2014 році очолював​ Державн​у ​служб​у​ України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань. До призначення Генеральним директором Центру громадського здоров’я працював Виконавчим директором ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

За матеріалами Офіційної веб-сторінки МОЗ України.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram