В “ОХМАТДИТі” розпочалися консультації з фахівцями однієї з найкращих дитячих лікарень світу

Впродовж тижня фахівці “ОХМАТДИТу” разом з експертами авторитетної дитячої клініки "SickKids" (Торонто, Канада) аналізуватимуть процеси та компетенції в українській лікарні та шляхи їх оптимізації.

Експерти нададуть практичні поради та рекомендації щодо застосування найкращих міжнародних практик адміністрування лікарні та оптимізації внутрішніх процесів “ОХМАТДИТу”.

“Ми дуже вдячні представникам SickKids за вкрай необхідний візит та консультації для нашої лікарні. Це відкриває нам нові погляди, нові можливості та дає змогу стрімко рухатись у правильному напрямку,” - сказала головна лікарка “ОХМАТДИТу” Ірина Садов’як.

До команди експертів, які консультуватимуть лікарів “ОХМАТДИТу”, входять виконавчий віце-президент "SickKids" Джефф Майнленд, завідувач відділення педіатрії доктор Джеремі Фрідман, директор програми “Гематологія-онкологія, трансплантація кісткового мозку та паліативна допомога” Амріта Найпаул, директор з керування якістю, безпеки пацієнтів, профілактики та контролю інфекцій Річард Рей, директор міжнародних стратегічних проектів "SickKids" Сінді Брюс-Барретт та медичний директор програми стажувань “SickKids” для педіатрів України Мирослава Ромач.

“SickKids” - один з найпотужніших світових педіатричних закладів охорони здоров'я і провідний науковий центр охорони здоров'я Канади. Заснований у 1875 році, він є найбільшою дослідницькою лікарнею у Канаді, має численні наукові відкриття у сфері лікування дітей.

На базі клініки “SickKids” був заснований однойменний благодійний фонд, який діє вже понад 50 років та щорічно централізовано залучає допомогу для лікарні в розмірі $145 млн. Щоб ці кошти витрачались ефективно, керівництво клініки та фонду узгоджують свої стратегічні плани розвитку та розставляють пріоритети.

Для того щоб налагодити подібний процес в Україні, у перший день офіційного візиту “SickKids” пройшла відкрита зустріч іноземної делегації та адміністрації “ОХМАТДИТу” із десятьма найбільшими благодійними фондами та спонсорами, що впродовж багатьох років допомагають лікарні.

“Мені здається, що сьогоднішня зустріч була чудовим початком для нас усіх. Побачити один одного, зрозуміти, що нас багато і що настав час об’єднувати зусилля заради маленьких пацієнтів лікарні. Тепер крок за керівництвом лікарні: спланувати свою стратегію та визначити разом із благодійниками пріоритетні напрямки допомоги. Саме такої скерованої і системної роботи з лікарнями не вистачає зараз українським благодійним організаціям. Потреби дуже часто виникають хаотично: від лікарів, батьків, адміністрації, інших організацій. Якесь відділення отримує більше допомоги, якесь менше, що зрештою впливає на весь процесс лікування дітей,” - сказала Олена Сініцина, керівник освітньої програми для лікарів і медсестер (дитяча онкологія) благодійного фонду "Таблеточки".

"SickKids" вже має досвід роботи з Україною. З 2014 року вони реалізовують “Програму стажувань для педіатрів України” разом із канадським Фондом “Діти Чорнобиля” (the Children of Chornobyl Canadian Fund (CCCF)).

За матеріалами Офіційної веб-сторінки МОЗ України.

  Перейти в каталог новин

  Партнери

  • Zdorovi.ua
   Zdorovi.ua
   Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

  Новини за розділами

  Розсилка новин

  Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

  Останні новини

  Ми в соц. мережах

  Читати новини в Telegram та Instagram