Лікар розповів, коли замість кави краще пити какао

При захворюваннях серцевої системи і шлунково-кишкового тракту має сенс скоротити споживання кави, замість неї краще пити какао. Про це в бесіді з журналістами повідомив директор ФІЦ харчування та біотехнології Дмитро Нікітюк.

Порталу NEWS.ru лікар розповів, коли замість кави краще пити какао. Він пояснив, що кава може підвищувати тиск людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, і тому її пиття повинно ретельно контролюватися ними.

“Кава сприяє звуженню судин. Воно, в свою чергу, може призводити до ще більшого підвищення артеріального тиску”, – пояснив фахівець потенційну небезпеку напою для гіпертоніків.

Крім того, обмежити або скоротити споживання кави слід людям, які мають шлунково-кишкові патології, розповів лікар.

Любителям кави в такому випадку слід перейти на какао, дав пораду російський експерт. Однак слід пам’ятати, що склад какао також містить біологічно активні речовини, здатні давати стимулюючий ефект і підвищувати артеріальний тиск. Тому, уточнив лікар, захоплюватися цим напоєм теж не варто.

Нікітюк додав, що деякі види какао, що продаються в супермаркетах, містять доданий цукор, високі дози якого аж ніяк не корисні організму.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram