Названо найбільш шкідливу звичку після пробудження вранці

Німецькі фахівці назвали шкідливу звичку людей після пробудження вранці – це прагнення заправляти ліжко, ледь його покинувши. Ви ніколи не повинні робити цього відразу після того, як встаєте з ліжка, попереджають вони.

За словами медиків, безліч людей роблять після пробудження вранці ряд дій, які стали ритуалом. Найчастіше вони виконуються за звичкою, доведеної до автоматизму. Але існує одна річ, яку не варто виконувати настільки ж механічно і необдумано, про це фахівці розповіли в публікації журналу Freundin (Німеччина).

«Перші дії після дзвінка будильника для багатьох однакові: потягнутися, встати з ліжка і заправити його, піти в душ … Але надалі вам слід утримуватися від однієї з цих звичок, а саме – заправляти постіль відразу після підйому», – поділилися медичні експерти .

Вони пояснили, чому вважають дану звичку однією з найшкідливіших вранці. Справа в тому, що ліжко, яке покинула людина, яка спала до того, залишається ще деякий час теплим і трохи вологим. Якщо його заправити, накривши ковдрою або пледом, виникнуть ідеальні умови для розмноження кліщів і інших хвороботворних мікроорганізмів. Особливо небезпечною така постіль виявиться для алергіків, а й у здорових людей після сну в ній можуть виникнути проблеми, застерігають інфекціоністи.

«Ліжко після пробудження вранці краще на якийсь час залишити неприбраною, відкривши в спальні вікна і провітрити матрац і ковдру. Заправляйте ліжко в останню чергу, це корисніше для здоров’я», – дали вони порада.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram