Центр громадського здоров’я разом із партнерами запускають інформаційну кампанію «365 днів турботи»

Підтримка рідних на відстані, піклування про старших близьких є дуже актуальним питанням. Кампанія «365 днів турботи» розповідатиме про найголовніше: як можна турбуватися про батьків, дідусів та бабусь, старших родичів під час пандемії COVID-19.

Інформаційна кампанія складається з 365 ідей та порад про те, як можна підтримати близьких і піклуватися про їхнє здоров’я в часи, коли вони цього найбільше потребують.

Щодня на сторінках соціальних мереж буде публікуватися корисна порада. Стежити за кампанією можна на сторінках партнерів:

Інформаційна кампанія «365 днів турботи» реалізується в межах україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я». Проєкт впроваджують GFA Consulting Group GmbH, Університетські клініки Женеви, БФ «Здоров’я жінки і благополуччя сім’ї» та Be—It Health & Social Impact за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Нагадаємо, 2 березня 2021 року, Центр громадського здоров’я підписав меморандум про співпрацю з GFA Consulting Group GmbH в межах Україно-Швейцарського проєкту «Скорочення поширеності факторівризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні».

Мета проєкту — покращити ситуацію у сфері профілактики та контролю за неінфекційними захворюваннями, а також зменшити тягар хвороб, запобігти передчасній смертності та підвищити тривалість життя чоловіків і жінок в Україні завдяки запровадженню інтегрованого підходу до профілактики та лікування неінфекційних захворювань.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram