Названо причини обов’язкового вживання волоських горіхів

Спільне дослідження американських та іспанських фахівців в області здорового харчування показало, яким чином на організм людини впливає щоденне вживання в їжу волоських горіхів. Про це пише Circulation.

Вченим вдалося визначити, що склад цього виду горіхів забезпечує зниження ризиків розвитку захворювань серцево-судинної системи, атеросклерозу, кількість зубного нальоту і жирових відкладень.

Після дворічного дослідження понад 700 осіб, вік яких варіювався від 63 до 79 років, автори роботи з’ясували, що додавання в щоденний раціон половини склянки волоських горіхів знижує рівень «поганого» холестерину в крові. Саме з цим, за словами вчених, і пов’язаний їх благотворний вплив на здоров’я людини.

“Щоденне вживання жмені волоських горіхів-простий спосіб зміцнити здоров’я серцево-судинної системи. Багато людей турбуються про небажану надбавку у вазі, коли включають в свій раціон горіхи. Наше дослідження показало, що корисні жири в волоських горіхах не сприяють набору ваги”. – сказав керівник проекту Еміліо Рос.

Кожен організм унікальний. Перед застосуванням необхідна очна консультація лікаря.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram