Захворюваність на грип та ГРВІ: в семи областях перевищено епідемічний поріг

З 22 до 28 лютого 2021 року в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіло 187,200 людей. Інтенсивний показник захворюваності на 2,0% перевищує епідемічний поріг.

У більшості регіонів України перевищення епідемічного порога не реєстрували, а інтенсивність епідемічного процесу ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, була низькою.

У Сумській, Житомирській, Донецькій, Запорізькій та Закарпатській областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ перевищили епідемічний поріг на 4,4–24,6%. Це відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

У Тернопільській областізареєстровано високу інтенсивність епідемічного процесу, епідемічний поріг перевищено на 27,0%; а в Івано-Франківській області на звітному тижні зафіксовано дуже високий рівень інтенсивності епідемічного процесу — перевищення епідемічного порога у 2,2 раза.

У дозорних закладах охорони здоров’я у 90 пацієнтів зареєстрували випадки грипоподібного захворювання (ГПЗ), та у 363 пацієнтів — тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ).

За результатами вірусологічних досліджень зразків матеріалів від пацієнтів із ГПЗ та ТГРІ визначено віруси грипу А не субтипованіта інші віруси респіраторної групи інфекцій (SARS-CoV–2, коронавiруси типу OC-43, HKU-I та 229Е, парагрипу, риновіруси, РС-віруси).

З початку епідемічного сезону проти грипу вакцинувалися 191 289 людей, з них 92 006 осіб із груп медичного та епідемічного ризиків.

Загалом із початку епідемічного сезону, з 28 вересня до 28 лютого 2021 року:

  • перехворіло 8,8% населення країни;
  • госпіталізовано 73 424 людей, із них 31,8% — діти віком до 17 років;
  • зареєстровано 905 пацієнтів із ГПЗ;
  • зареєстровано 2 315 пацієнтів із ТГРІ;
  • летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано.
Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram