Інтервальне голодування допоможе скинути зайву вагу найкраще

ГолодуванняНорвезькі дослідники довели, що так звана переривчаста дієта, улюблена знаменитостями, вдвічі ефективніше позбавляє зайвої ваги, ніж інші раціони. При цьому її треба поєднувати із високим рівнем фізичної активності.

Так зване інтервальне голодування передбачає обмеження часу прийняття їжі, яке необхідно поєднувати з інтенсивними фізичними навантаженнями. Вона допомагає жінкам скидати вдвічі більше ваги, як показало дослідження вчених із Норвегії, які залучили до експериментів 131 жінку віком від 19 до 45 років. Чверть практикував саме уривчасту дієту, чверть слідувала високоінтенсивним інтервальним тренуванням, чверть поєднувала те й інше, а решта жінок знаходилася на своєму звичайному харчуванні та рівні фізичних навантажень.

Саме перший тип раціону, тобто те саме уривчасте харчування у поєднанні з інтенсивними тренуваннями дозволило втратити вдвічі більше зайвої ваги порівняно з усіма іншими підходами. Так, порівняно з контрольною групою учасниці першого режиму втратили 2,1 кг за 7 тижнів. При високоінтенсивній ходьбі та бігу цей показник становив 1,7 кг. Але якщо жінка поєднувала уривчасте голодування та інтенсивні навантаження, то втрачала 3,6 кг.

Їда протягом більш короткого періоду означає, що люди скорочують кількість споживаних калорій. Однак фізичні навантаження також важливі, оскільки вони допомагають організму ефективніше спалювати жир, як встановили вчені Норвезького університету науки та технології.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram