Спеціалізована клініка Superhumans з протезування та реконструкції для суперукраїнців: новини проєкту

Жорстока загарбницька російська війна вбиває і калічить наших людей. Але, якщо життя збережене, важливо максимально відновити здоровʼя та зберегти силу духу.

Завдання клініки Superhumans, робота над створенням якої активно триває на Львівщині, якраз і полягає в тому, щоби повністю відновлювати українців після травм війні. Повертати те, що намагався відібрати агресор: здоров’я, спроможність, можливості, стремління.

Нині для реабілітації ми евакуюємо наших травмованих співвітчизників за кордон. Але незабаром усі найкращі світові практики будуть доступні в Україні.

Адже в беспрецедентному в Україні закладі Superhumans робитимуть протезування дорослих і дітей, здійснюватимуть операції із реконструкції понівечених частин тіла, а також лікуватимуть посттравматичний стресовий розлад.

Над запуском власної лабораторії з виробництва протезів із Superhumans уже працює німецька компанія Ottobock – незаперечний глобальний флагман технологій виготовлення різних видів протезів, ортезів та екзоскелетів. Крім того, консультації з ефективного й доступного власного виробництва протезів команді надає також компанія Ossur – провідний виробник біонічних й інших протезів з Ісландії.

У Superhumans працюватиме відремонтований великий басейн для кращої реабілітації пацієнтів та відновлення кінцівок. Комплексні системи вправ, водні та звичайні, допоможуть якнайшвидше відновити моторику кінцівок і повернутися до самостійного життя.

Нещодавно представники Superhumans і Міністерства охорони здоров’я підписали офіційний меморандум про співпрацю. Як зазначив очільник МОЗ Віктор Ляшко, спільна мета Міністерства та Superhumans – надати українцям, які зазнали травм війни, найкращу світову експертизу.

одавно до команди приєднався медичний директор Андрій Віленський. Андрій Борисович – педіатр і багаторічний керівник багатьох успішних клінік. Він уже формує чергу пацієнтів, планує корпус із реабілітації та шукає медичний персонал.

Важливо, що медичні сервіси у Superhumans надаватимуться безоплатно як військовим, так і цивільним. Фінансування проєкту відбувається донорськими коштами меценатів, організацій, бізнесів, відомих людей та звичайних громадян.

Нещодавно усі отримані кошти за продаж на лондонському аукціоні «Сотбіс» автівки Фредді Мерк’юрі, яка останні роки належала нашому шоуменові Андрію Данилко, – а це 11 млн доларів – були спрямовані на проєкт Superhumans. Амбасадором ініціативи стали віднедавна також Монатік і Масі Найєм.

Заклад створять на Львівщині шляхом модернізації однієї з лікарень. Зараз у приміщенні майбутньої клініки триває активна фаза ремонтних робіт.

Довідка:

Клініка Superhumans фокусуватиметься на протезуванні для дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення понівечених частин тіла, зокрема обличчя, а також лікуванні посттравматичного стресового розладу. У Superhumans буде 100 ліжок, дві операційні, лабораторія з виготовлення протезів та фізіотерапевтичне відділення.

Проєкт створюється з ініціативи українського бізнесмена Андрія Ставніцера, у склад правління увійшли перша леді України Олена Зеленська та міністр охорони здоровʼя України. Ще один засновник проєкту – Філіпп Грушко. СЕО Superhumans – Ольга Руднєва, багаторічний керівник благодійного фонду «АнтиСнід» в Україні.

Міжнародними амбасадорами проєкту стали, зокрема, рок-зірка Стінг та його дружина, кінорежисерка й активістка Труді Стайлер, CEO та президент фонду родини Річарда Бренсона Virgin Unite Жан Оельванг, актор Лієв Шрайбер, відомий американський винахідник та інноватор, засновник компанії Not Impossible Labs Мік Ебелінг.
Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram