Два перинатальні центри України отримали інкубатори з безперебійним живленням за сприяння Олени Зеленської

У Криворізький перинатальний центр та Харківський обласний клінічний перинатальний центр були доставлені інкубатори з безперебійним живленням, які прибули до нашої країни з Франції.

Навіть в умовах війни в Україні, на щастя, народжуються діти. Але, на жаль, це відбувається під постійними обстрілами та за відсутністю нормальних умов. Тому кількість передчасних пологів нині збільшилася, й багатьом новонародженим потрібна цілодобова апаратна підтримка. Інкубатори з безперебійним живленням допоможуть у виходжуванні немовлят.

Нові два апарати вдалося отримати завдяки спільним зусиллям «Лікарів без кордонів» та місцевого бізнесу у Франції, який об’єднався для підтримки України під час благодійної вечері «Ukraine unify». Проєкт був ініційований дружиною Президента України Оленою Зеленською та реалізований за сприяння Посольства України у Франції.

«Я вдячна за чуйність, яку виявляють наші французькі партнери. Вдячна не лише як перша леді – а як жінка й мати, — прокоментувала подію Олена Зеленська. — Наші діти народжуються на війні, та обов’язково мають вижити – щоб рости у мирі».

Нагадаємо, що раніше «Лікарі без кордонів» допомогли отримати ще два інкубатори, які були відправлені у Миколаїв. 

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram