У Львові відкрили клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку

15 лютого у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі (ЗУСДМЦ) відкрили клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку. Це перша на заході України клініка, що проводитиме трансплантацію кісткового мозку у дітей.

ЗУСДМЦ включено у пілотний проєкт з трансплантації МОЗ та входить до переліку медичних закладів, у яких всі трансплантації кісткового мозку оплачуються Міністерством охорони здоров’я. Витрати за проведені операції лікарням-учасникам пілотного проєкту повністю покриваються коштами державного бюджету. Для пацієнтів трансплантація є безоплатною.

Команда спеціалістів центру забезпечуватиме повний цикл онкологічного лікування та трансплантації кісткового мозку. У клініці працюватимуть 12 спеціалістів, які проходили стажування в США, Канаді, Японії, Європі.

На реалізацію проєкту було виділено 23 млн грн, з них 14,6 млн грн – з державного бюджету і понад 8 млн грн – з обласного. Також 450 тисяч євро надали жертводавці. За ці кошти завершено реконструкцію відділення трансплантації кісткового мозку, встановлено кисневу станцію, закуплено обладнання для проведення трансплантації та діагностики ускладнень.

Довідка: КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» – один із провідних дитячих медичних закладів України, який надає високоспеціалізовану медичну допомогу. Щорічно понад 200 дітей з усіх областей України отримують в центрі онкологічне лікування.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram