Вибір медичної техніки: переваги та критерії при покупці

Медичне обладнання надає можливості для точної діагностики, ефективного лікування та поліпшення якості допомоги пацієнтам. Його вибір і впровадження є складним завданням, яке вимагає ретельного аналізу, оцінки та врахування різних факторів. Медтехніка в Києві, яку пропонують провідні постачальники, надає рішення, що відповідають високим стандартам якості та потребам діагностично-лікувальних закладів. Щоб впровадити їх у медичну практику, потрібен індивідуальний підхід. Розповідаємо, на що звернути увагу при виборі медобладнання. 

Особливості роботи та напрями діяльності клініки 

Одним із ключових аспектів є тип та спеціалізація лікувального закладу. Наприклад, хірургічна клініка може потребувати спеціальної техніки, такої як лапароскопічне обладнання. У стоматкабінет знадобиться стоматологічна установка, лазерні й рентгенодіагностичні системи та ін. 

Враховувати необхідно обсяги роботи лікувального закладу. Наприклад, великі лікарні зі значною кількістю пацієнтів можуть потребувати техніки, такої як ультразвукові сканери, рентгенапарати або лабораторне обладнання з високою продуктивністю. Водночас невеликі приватні клініки можуть надавати перевагу компактним та мобільним пристроям, які б забезпечували високу якість діагностики та лікування при обмежених ресурсах. 

Крім того, важливо врахувати специфічні потреби пацієнтів, які звертаються до лікувального закладу. Наприклад, для дитячої лікарні знадобиться спеціалізована медтехніка, яка може застосовуватись для маленьких пацієнтів. 

Експлуатаційні характеристики обладнання 

При виборі медичної техніки для лікувального закладу потрібно враховувати такі її характеристики: 

 1. Точність та надійність. Прилади повинні забезпечувати правдиві результати вимірювань та діагностики, що є критичним у багатьох медичних процедурах. Надійність обладнання визначається якістю використовуваних матеріалів. Краще обирати техніку відомих брендів. 
 2. Функціональність. Обладнання повинно відповідати потребам конкретних медичних процедур і мати необхідні функції для діагностики, лікування або профілактики. 
 3. Можливості розширення та оновлення обладнання в майбутньому. Це допоможе забезпечити його відповідність потребам, які можуть змінюватись, та технологічному прогресу. 
 4. Ергономіка обладнання. Зручність використання та легкість налаштування сприяють швидкому та ефективному проведенню процедур. Інтерфейси та управління повинні бути зрозумілими для медперсоналу. 
 5. Сумісність з наявними медичними системами, мережами та протоколами. Це дозволить забезпечити його інтеграцію та спільну роботу з іншими пристроями та ПО. 

При виборі медтехніки необхідно звернути увагу на наявність сертифікатів якості від виробника. Вони підтверджують відповідність пристроїв стандартам. 

Вибір постачальника обладнання 

Купуючи медичну техніку варто звернути увагу на спеціалізовані компанії . Сьогодні їх існує багато, тому важливо провести ретельний аналіз ринку. Вибір варто зробити на користь постачальника, який пропонує наступні переваги: 

 • обладнання відомих виробників; 
 • широкий асортимент продукції; 
 • гарантія на техніку; 
 • гарантійне та постгарантійне обслуговування; 
 • необхідні реєстраційні документи; 
 • професійна консультація. 

Деякі компанії також пропонують інформаційну підтримку та можливість навчання. Наприклад, Medigran проводить спеціальні курси для клієнтів і надає можливість апробації обладнання. Це дає змогу перевірити техніку на практиці та оцінити її переваги. 

Джерело: сайт medigran.com 

Перейти в каталог новин

Партнери

 • Zdorovi.ua
  Zdorovi.ua
  Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram