Коли робити тест на вагітність?

Коли робити тест на вагітність?

Ви можете пройти тест на вагітність з першого дня затримки менструації – саме тоді вони працюють найкраще. Це хороша ідея зробити тест на вагітність на ранніх термінах якнайшвидше, якщо ви пропустили менструацію або думаєте, що можете бути вагітні. Дізнатися, які можуть бути перші ознаки вагітності можна в нашій статті.

Також час дня, коли ви робите тест на вагітність, має певне значення. Ви маєте більше шансів отримати точний результат, якщо пройдете тест вранці. Це особливо важливо, якщо у вас ще не затримка менструації або у вас затримка всього на пару днів. Дізнатись більше, ви можете в спеціалістів клініки Веромед.

Через скільки роблять тест на вагітність?

Багато тестів на вагітність кажуть, що вони працюють за кілька днів до затримки менструації, але тоді результати зазвичай менш точні. Прочитайте етикетку на тесті на вагітність, щоб дізнатися, коли робити тест на вагітність і наскільки він точний. Коли тест на вагітність покаже результат? Іноді тест на вагітність може виявити гормони вагітності у сечі вже через 10 днів після незахищеного сексу. Але ці результати не дуже надійні, і ви можете отримати хибнопозитивний або хибнонегативний результат тесту.

Якщо ваші місячні дуже нерегулярні або ви не знаєте, коли має розпочатися наступна менструація, зробіть тест як мінімум через 21 день після останнього незахищеного статевого акту. Деякі чутливі тести на вагітність можна використовувати ще до того, як у вас пропаде менструація.

Як правильно робити тест на вагітність?

Існує два найпопулярніші види тестів на вагітність: тест-смужка та струменевий або електронний тест. Обидва тести можна використовувати в домашніх умовах, але трохи по-різному.

Як користуватися тестом-смужкою на вагітність? Зберіть сечу в місткість і опустіть у неї реагентну область тесту-смужки. Через кілька хвилин на тестовій паличці почне проявлятися результат у вигляді червоних/синіх смужок, позначень "+"/"-" або слів "yes"/"no".

Як користуватися струменевим чи електронним тестом? Ці тести на вагітність можна використовувати до затримки (за кілька днів до дати початку менструації). Потрібно зняти його захисний ковпачок, підставити тест під струмінь сечі на 10 секунд і через 3-5 хвилин отримати результат.

Коли результат тесту на вагітність може бути хибним?

Якщо ви уважно прочитаєте інструкції, більшість тестів на вагітність обіцяють точність 99% з першого дня затримки менструації.

Точність тесту може залежати від кількох змінних:

  • час проведення тесту (тести точніші після затримки менструації);
  • час овуляції (коли у вас овуляція і коли імплантується яйцеклітина);
  • наскільки уважно ви дотримуєтеся вказівок в інструкції;
  • час проведення тесту (як краще зробити тест на вагітність? Перша ранкова сеча може бути більш концентрованою та точніше визначати ХГЛ);
  • чутливість до тесту.

Іноді результат тесту на вагітність може виявитися помилково позитивним або помилково негативним.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram