6 продуктів, які підвищують ризик раку грудей

Для того, щоб знизити небезпеку раку грудей, необхідно більш уважно ставитися до вибору продуктів харчування. Як можна рідше вживайте продукти з цього списку.

Алкоголь. Зловживання спиртними напоями збільшує рівень гормону естрогену та інших хімічних речовин, пов’язаних з гормонально-позитивним раком грудей. Алкоголь також може пошкодити ДНК в клітинах, що підвищує небезпеку раку.

Фаст-фуд. Вживання великої кількості фаст-фуду призводить до збільшення ваги і подальшого ожиріння, яке вважається фактором ризику раку грудей. Жирна їжа пов’язана з небезпекою хвороб серця і діабету.

Смажені продукти. Насичена смаженими продуктами дієта збільшує ризик раку грудей. Дослідження за участю 620 жінок з Ірану показало, що смажена їжа – найбільший фактор ризику пухлин молочних залоз. У 2002 році дослідження також пов’язало вживання глибоко обсмаженого червоного м’яса з підвищеним ризиком раку грудей.

Перероблене м’ясо. Вживання переробленого м’яса на зразок бекону і сосисок призводить до раку грудей, як показав метааналіз 2018 року. Його автори з Гарвардського університету рекомендують рідше їсти ковбасу і шинку для захисту від пухлин.

Додані цукри. Надмірне вживання цукру призводить до збільшення ваги і ожиріння, що підвищує небезпеку різних пухлин, включаючи і рак грудей. Дуже багато доданих цукрів в магазинних соках, газованій воді, солодощах та інших продуктах.

Рафіновані вуглеводи. Захоплення вуглеводами викликає скачки рівня цукру в крові, що підвищує ризик різних видів пухлин, включаючи рак шлунка, грудей і кишечника. Поменше налягайте на білий хліб і солодкі борошняні вироби, більше їжте цільнозернові продукти і овочі.

Перейти в каталог новин

Партнери

  • Zdorovi.ua
    Zdorovi.ua
    Пошук та бронювання лікарських засобів. З нами ви економите до 35% - Пошук ліків

Новини за розділами

Розсилка новин

Отримуйте дайджест головних новин кілька разів на місяць

Події

Останні новини

Ми в соц. мережах

Читати новини в Telegram та Instagram